26.10. 2013

Slavnostní otevření proběhlo v poklidné atmosféře za podpory Jiřího Škorpíka ( 4Tet ) a Jiřího Holoubka ( Spirituál Kvintet ), kteří měli možnost  jako jedni z prvních otestovat dovednosti kadeřnic Zdeňky Holíkové a Ireny Lososové. Děkovný proslov výše jmenovaných celebrit byl krátce přerušen příjezdem předního podporovatele politického uskupení Hlavu Vzhůru a filmařského štábu lokální středoevropské televize DoDo, který mu byl neúnavně v patách.   

Po odjezdu našich milých hostů a televizního štábu, který se jal opět trasovat politika, jsme si překontrolovali psací potřeby a s obdivem sledovali práci skvělé vizážistky Evy Benešové (http://www.vizaze-kosmetika.cz) a výše jmenovaných dvou kadeřnic, které kouzlily nevídané účesy na hlavách návštěvnic.  

Touto cestou děkujeme všem, kteří nám pomáhali během rekonstrukce bývalé prodejny a později Poker Baru na kadeřnictví a také těm, kdo nám pomáhali s přípravami na otevření i během slavnostního otevření kadeřnictví. Věříme, že se nám podaří vytvořit centrum služeb, do kterého si najdete cestu a budete se do něj rádi vracet. K tomu by mělo přispět i pohodlné parkování před kadeřnictvím.