18. března 2013 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Aktuálně · Categories: Nezařazené

30.12. 2015

Od 1.1. 2016 si lze v prostorách kadeřnictví Bereniké dopřát také masáže nebo pedikúru – kontakt Iveta Poláková tel: 607 576 352 nebo http://www.masazebabice.cz.

2.2. 2015

obohatili jsme nabídku nabízených barev a nabízených služeb o barvy L’oreal…

22.11. 2014 

S blížící se plesovou sezónou jsme připraveny a proškoleny na to, abychom Vám dokázali vytvořit účesy dle Vašich představ i přání. Krátká čekání mezi jednotlivými procedurami si můžete zpříjemnit prohlídkou nových kolekcí šperků z chirurgické oceli, stříbra a luxusních akrylových šperků. Dále máme v nabídce drobné dárečky pro adventní období.       

 

 

Těšíme se na Vás      
Zdeňka + Irena

 

 

26.10. 2013

Slavnostní otevření proběhlo v poklidné atmosféře za podpory Jiřího Škorpíka ( 4Tet ) a Jiřího Holoubka ( Spirituál Kvintet ), kteří měli možnost  jako jedni z prvních otestovat dovednosti kadeřnic Zdeňky Holíkové a Ireny Lososové. Děkovný proslov výše jmenovaných celebrit byl krátce přerušen příjezdem předního podporovatele politického uskupení Hlavu Vzhůru a filmařského štábu lokální středoevropské televize DoDo, který mu byl neúnavně v patách.   

Po odjezdu našich milých hostů a televizního štábu, který se jal opět trasovat politika, jsme si překontrolovali psací potřeby a s obdivem sledovali práci skvělé vizážistky Evy Benešové (http://www.vizaze-kosmetika.cz) a výše jmenovaných dvou kadeřnic, které kouzlily nevídané účesy na hlavách návštěvnic.  

Touto cestou děkujeme všem, kteří nám pomáhali během rekonstrukce bývalé prodejny a později Poker Baru na kadeřnictví a také těm, kdo nám pomáhali s přípravami na otevření i během slavnostního otevření kadeřnictví. Věříme, že se nám podaří vytvořit centrum služeb, do kterého si najdete cestu a budete se do něj rádi vracet. K tomu by mělo přispět i pohodlné parkování před kadeřnictvím.